Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Trzy wyścigi w dwa dni

25.09.2022 01 00125.09.2022 01 002

To był intensywny weekend zawodników Stowarzyszenia Kolarski Mikołów, którzy wyruszali na trasy zarówno 24, jak i 25 września.

W sobotę ścigali się w Tour de Piekary. Najlepiej spisała się Kinga Słomka, wygrywając na punkty w kategorii młodziczek. W kategorii juniorek młodszych na najniższym stopniu podium stanęła Julia Góralczyk. Wśród chłopaków w kategorii żak Grzegorz Ślęzak przyjechał na 4. miejscu. W wyścigach dzieci na rowerach MTB wygrał nasz najmłodszy zawodnik Bruno Siudek, a na rowerach szosowych wygrał Kuba Baranowski, zaś 4. był Mikołaj Opara.
W niedzielę podczas kryterium w Wieluniu z cyklu Mistrzostw Polski 2. w młodziczkach była Kinga Słomka. Druga cześć ekipy wystartowała w Bike Atelier MTB Maraton w Czerwionce, w swoich kategoriach wygrali Kinga Karcz i Grzegorz Ślęzak.