Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Najlepsi młodzi recytatorzy

12.02.2022 2 00112.02.2022 2 002

11 lutego ogłoszono wyniki w konkursie recytatorskim MAŁY OKR.

Eliminacje powiatowe odbywały się 7 i 9 lutego.
Po przesłuchaniu 31 uczestników w kategorii klas 0-3, 4 uczestników w kategorii klas IV-VI (w tym jeden w kategorii Wywiedzione ze słowa) oraz 11 uczestników w kategorii klas VII-VIII jury w składzie: Agnieszka Wróbel (przewodnicząca), Hanna Kamińska i Jarosław Ciszek przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
W kategorii klas 0 – III (turniej recytatorski): I. Anna Bugdol (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikołowie), II. Tymoteusz Gruszka (SP nr 10 w Mikołowie), III. Tadeusz Krasiński (SP nr 9 w Orzeszu), wyróżnienie I stopnia Anna Moczek (SP nr 10 w Orzeszu) oraz Marcin Kasperczyk (SP nr 10 w Mikołowie), wyróżnienie II stopnia Anna Waligóra (SP nr 10 w Mikołowie), Nadia Baran (SP nr 4 w Mikołowie), Maja Jurowicz (SP nr 9 w Orzeszu) oraz Anna Janota (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikołowie).
W kategorii klas IV – VI oraz VII – VIII (turniej recytatorski oraz „wywiedzione ze słowa”) I miejsca nie przyznano, II. Paweł Rogula (SP nr 4 w Mikołowie), III. Julia Wilkoszyńska (SP nr 4 w Mikołowie) oraz Julia Osiecka (SP nr 4 w Mikołowie), wyróżnienie Dawid Moćko (SP nr 3 w Mikołowie), Maja Malczyk (SP nr 10 w Mikołowie) oraz Karolina Gruszka (SP nr 10 w Mikołowie).
Wręczenie nagród zaplanowano na poniedziałek 28 lutego o godz. 10.

12.02.2022 2 00312.02.2022 2 004

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2023 plakat 01 31.05.2023 plakat 02

 3.06.2023 plakat22 0013.06.2023 plakat22 002

5.06.2023 plakat 00106.06.2023 plakat2 001

5.06.2023 plakat 0023.06.2023 plakat22 003

3.06.2023 plakat22 00406.06.2023 plakat2 002

 
Przewiń na górę