Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Dzień Edukacji Narodowej w ZST

30.09.2021 2 00130.09.2021 2 002

Zespół Szkół Technicznych był gospodarzem tegorocznych powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które zorganizowano 30 września.

W trakcie uroczystości starosta Mirosław Duży oraz Grażyna Nazar, członkini Zarządu Powiatu wręczyli Medal Komisji Edukacji Narodowej, którym uhonorowana została: Anita Kuśmierska,  dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Specjalnych im. ks Jana Twardowskiego.
Nagrody Starosty Mikołowskiego otrzymali dyrektorzy: Barbara Modzelewska, Elżbieta Jabłońska, Radosław Tarczoń, Tadeusz Śliwa i Anna Karaśkiewicz, nauczyciele: Danuta Absalon i  Adam Loska – oboje z I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Miarki, Aleksandra Stodółka – II Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego, Marek Olsza i Anna Sadowska-Połacik – oboje z Zespołu Szkół Technicznych, Maria Pawełczyk – Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych, Justyna Marek – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach, Grażyna Szuwart – Zespół Szkół nr 1 Specjalnych, Magdalena Sowińska-Franczyk – Zespół Szkół nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej, Halina Rajwa – Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Jolanta Zwyrtek – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
Nagrody starosty dla administracji i obsługi otrzymali: Beata Krzystolik – I LO, Magdalena Lis – II LO, Ewa Zawiszowska-Szyma – ZST, Małgorzata Matuszkiewicz – ZSEiU w Łaziskach Górnych, Monika Baron – ZSP w Ornontowicach, Beata Seifert – ZS nr 2 Specjalnych, Michaela Nowrot – OPP, Violetta Głogowska-Wróbel – PPP.
Listy gratulacyjne z okazji otrzymania stopnia nauczyciela dyplomowanego odebrali: Magdalena Ćwioro – I LO i Norbert Burek – ZST.
Wyróżniono nauczycieli  kształcenia zawodowego. Z ZST byli to: Agnieszka Ambrożejczyk-Langer, Justyna Burek, Janusz  Górny, Tomasz Just, Romuald Kołodziej, Marek Olsza, Artur Opoka, Jan Pałka, Marek Pilarski, Anna Sadowska-Połacik, Mirosław Sulejczak, Alina Turczyk i  Andrzej Wieczorek; z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach: Elżbieta Florys, Mirella Orzoł, Barbara Skurczak, Dariusz Spyra, Henryk Spyra, Zbigniew Wójcik, Krystyna Śmiech; z ZSEiU w Łaziskach Górnych: Krzysztof Marekwia, Mirosław Wojtynek, Zenon Gałązka, Alina Kozdoń-Majdzik, Paulina Gaik, Maria Pawełczyk. (BJ)

30.09.2021 2 00330.09.2021 2 00430.09.2021 2 00530.09.2021 2 006

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

30.03.2024 plakat 02 001 02.04.2024 plakat 01 002

 27.03.2024 plakat 01 00223.03.2024 plakat 02 001

11.04.2024 plakat 01 00223.03.2024 plakat 02 002

07.04.2024 plakat 02 00102.04.2024 plakat 01 003

30.03.2024 plakat 02 00311.04.2024 plakat 03

 
Przewiń na górę