Udziałem w Mistrzostwach Śląska na szosie w Połomi młodzi zawodnicy Stowarzyszenia Kolarskiego Mikołów zakończyli 20 czerwca pierwszą część sezonu.
Wyniki – żak: złoto Szymon Romański, brąz Dawid Kałuża , Grzegorz Ślązak 8, Bartosz Kotasiński 12, Maciej Janasik 15 • żakini: srebro Karolina Plinta, Agata Zelmozer 5, Oliwia Kostrzewinska 8 • młodziczki: brąz Kinga Słomka, Kinga Karcz 8, Julia Góralczyk 10 • młodzik: Mateusz Weinert 16. Trenerką jest Marta Syryjczyk.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…