Rozstrzygnięto zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Radę Seniorów powiatowy konkurs interdyscyplinarny „Ciekawy Świat Seniora – pasje i hobby”.
29 nadesłanych prac oceniało jury w składzie: Sabina Grzywok, Bożena Holeczek, Dorota Podlodowska-Graczyńska i Iwona Spychała-Długosz.
I miejsce przyznano: Alicji Mecner z Mikołowa, Jolancie Tyrol (obie z Mikołowa) i Helenie Mrowiec z Orzesza. II miejsce zajęły: Grażyna Boguta z Orzesza, Krystyna Nowak z Łazisk Górnych, Andrzej Suchecki i Henryk Szołtysek (obaj z Mikołowa). III miejsce dla Ireny Grabowskiej i Wandy Wolnej (obie z Mikołowa).


Drodzy Mikołowianie
Mikołów jest jednym z nielicznych miast województwa śląskiego, które przyciąga nowych mieszkańców. Z opinii tych, którzy zdecydowali się tu zamieszkać, wynika jednoznacznie – to dobre miejsce do życia. Co o tym decyduje?
Więcej…