Mikołowianka Magdalena Słomska zdobyła brązowy medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 16 września w Częstochowie.
Zawodniczka klubu MKS MOS Katowice w biegu na 300 m osiągnęła świetny rezultat 42,72 sek., poprawiając tym samym swój rekord życiowy, co jest dobrym prognostykiem przed Mistrzostwami Polski, które czekają ją w przyszłym tygodniu.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…