W Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie dotyczące sytuacji w związku z epidemią koronawirusa.
Stale aktualizowane i zmieniające się informacje na ten temat zamieszczane będą na stronie https://mikolow.eu/koronawirus/
Niezależnie od tego odwołane zostały już: wszystkie zajęcia Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, 13 marca wystawa w Miejskiej Placówce Muzealnej oraz spotkanie w Instytucie Mikołowskim, 14 marca Maraton Fitness w Borowej Wsi, nie będzie też 12 marca zajęć jogi dla seniorów.
Od 12 marca odwołane i zawieszone zostały wszystkie imprezy i zajęcia prowadzone przez Miejski Dom Kultury oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. Nie będą odbywać się zajęcia w hali sportowej ani na krytej pływalni.
Od poniedziałku planowane jest zamknięcie dla dzieci szkół i przedszkoli.


Drodzy Mikołowianie
Są takie momenty w prowadzeniu samorządu, kiedy ma się poczucie, że zamykamy ważny etap przygotowań i jednocześnie otwieramy coś zupełnie nowego. Dla mnie właśnie takim momentem jest rozpoczęcie budowy nowej siedziby Miejskiego Domu Kultury.
Więcej…