Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Zabawa na zakończenie karnawału

06.03.2019 3 00106.03.2019 3 002

Śląskie ostatki, czyli impreza na zakończenie karnawału, odbyły się 5 marca w Miejskim Domu Kultury.

Była degustacja śledzia i faworków. Znane i lubiane piosenki, takie jak: Baju baj, Prawy do lewego, Kapitańskie tango i Tulipany z Amsterdamu, a także walce i kankana usłyszeliśmy i zobaczyliśmy w wykonaniu chóru Gloria. Nie zabrakło śląskiego humoru, zabaw, konkursów orazi niespodzianki. Całość poprowadził kabareciarz Andrzej Miś. (MDK)

06.03.2019 3 00306.03.2019 3 00406.03.2019 3 00506.03.2019 3 00606.03.2019 3 00706.03.2019 3 008

Zdjęcia Andrzej Fijałkowski

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 12.06.2026 plakat 02 0114.06.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0114.06.2026 plakat 01 02

13.06.2026 plakat 02 0112.06.2026 plakat 02 02

13.06.2026 plakat 02 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę