Śląskie ostatki, czyli impreza na zakończenie karnawału, odbyły się 5 marca w Miejskim Domu Kultury.
Była degustacja śledzia i faworków. Znane i lubiane piosenki, takie jak: Baju baj, Prawy do lewego, Kapitańskie tango i Tulipany z Amsterdamu, a także walce i kankana usłyszeliśmy i zobaczyliśmy w wykonaniu chóru Gloria. Nie zabrakło śląskiego humoru, zabaw, konkursów orazi niespodzianki. Całość poprowadził kabareciarz Andrzej Miś. (MDK)
Zdjęcia Andrzej Fijałkowski


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…