Trwa remont kamienicy przy ul. kard. S. Wyszyńskiego 5, a już wkrótce rozpoczną się kolejne.
W budynku wykonywane są aktualnie prace wewnętrzne związane między innymi z ociepleniem dachu, przy ścianach wewnętrznych i ściankach działowych oraz instalacyjne. Nadzór techniczny nad nimi sprawuje inspektor Zakładu Gospodarki Lokalowej.
Wiosną rozpoczną się termomodernizacje w kolejnych budynkach – przy ul. Górniczej 3 oraz ul. Żwirki i Wigury 33 i 39, a także na os. Grunwaldzkim 1, 6, 13 i 14 oraz na os. Mickiewicza 12 i 16.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…