Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Turniej skata na pożegnanie MDK

27.06.2026 02 0127.06.2026 02 02

23 graczy rywalizowało w zorganizowanym 27 czerwca w MDK Turnieju Skata o Puchar Burmistrza Mikołowa.

Gracze rozegrali trzy serie. Po podliczeniu punktacji najlepszym okazał się Jerzy Stychlok. Zgromadził 3080 punktów i to on odebrał główne trofeum, które wręczył mu organizator zawodów, a zarazem radny Stanisław Gryzło.
Kolejne miejsca na podium zajęli Jerzy Kuźnik (3062 punkty) i Mirosław Nowakowski (2848 pkt), obaj reprezentują sekcję skatową Mifama Mikołów.
Sobotnie zawody były ostatnim wydarzeniem zorganizowanym w MDK przed remontem obiektu. (BJ)

27.06.2026 02 0327.06.2026 02 04

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę