23 graczy rywalizowało w zorganizowanym 27 czerwca w MDK Turnieju Skata o Puchar Burmistrza Mikołowa.
Gracze rozegrali trzy serie. Po podliczeniu punktacji najlepszym okazał się Jerzy Stychlok. Zgromadził 3080 punktów i to on odebrał główne trofeum, które wręczył mu organizator zawodów, a zarazem radny Stanisław Gryzło.
Kolejne miejsca na podium zajęli Jerzy Kuźnik (3062 punkty) i Mirosław Nowakowski (2848 pkt), obaj reprezentują sekcję skatową Mifama Mikołów.
Sobotnie zawody były ostatnim wydarzeniem zorganizowanym w MDK przed remontem obiektu. (BJ)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…