25 czerwca w Galerii 33 MDK odbył się ostatni w tym wnętrzu wernisaż wystawy malarskiej; swoje prace zaprezentowała Kazimiera Wiśniewska.
Malarka ta już nie raz wystawiała obrazy w mikołowskiej placówce. Na ścianach zawisły płótna o bardzo różnorakiej tematyce. Autorka uświetniła w ten sposób czterdzieści trzy lata swojej pracy twórczej.
Z obejrzeniem wystawy należy się pośpieszyć, gdyż nie potrwa ona – jak zapowiadano na plakacie – do końca sierpnia, tylko do momentu przejęcia MDK przez ekipę budowlaną, co ma się wydarzyć w lipcu. (WalKa)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…