Z imponującym rozmachem Przedszkole nr 1 zorganizowało 20 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej przedstawienie charytatywne na rzecz Lenki Kozieł.
Przy szczelnie wypełnionej sali pracownicy, dzieci oraz grono rodziców wystawiło spektakl „Bajkowy las”. Co rusz na scenie pojawiały się postaci ze znanych bajek – Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Smerfy, Baba Jaga i wiele innych, a wszystkie w rytm popularnych utworów muzycznych. Najżywiej reagowali oczywiście najmłodsi widzowie, ale również ich rodzice nie szczędzili rzęsistych braw. (BP)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…