Już po raz trzeci SP nr 10 zaprosiła 20 marca na rynek na „Legalne wagary”.
Impreza organizowana jest z okazji pierwszego dnia wiosny, a uczestniczą w niej delegacje większości mikołowskich szkół. Tak było i tym razem, dlatego centralny plac miasta wypełnił się w południe dziecięcym gwarem. Obecnych powitali burmistrz Stanisław Piechula ze swą zastępczynią Anetą Esnekier oraz dyrektor SP 10 Eweliną Kuklą, po czym rozpoczęły się przygotowane przez Party Masters zabawy, wystąpił również zespół taneczny Dziesiątki, a jako gwiazda Monika Wagner. (BP)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…