W hali MOSiR rozpoczęto w sobotę 27 września zmagania siatkarskie, które zakończono już w niedzielę około godziny pierwszej, gdyż był to turniej nocny.
Ekipa pasjonatów tego sportu zgromadzona wokół trenujsiate.pl zorganizowała podobne wydarzenie w tym miejscu nie pierwszy raz. Stawiły się drużyny między innymi z Krakowa, Wodzisławia, Żor, Katowc, Mysłowic, Chorzowa. Było ich piętnaście, a wśród nich jedna z proweniencją mikołowską o wdzięcznej nazwie Mix It Up.
Zasadą gry była obecność na boisku w drużynie trzech kobiet i trzech mężczyzn. Udział brać mogli tylko amatorzy. Jak nam powiedziała główna organizatorka, wszyscy grali po prostu dla „funu”. Wyniki można sprawdzić na stronie internetowej, której adres podaliśmy wyżej.


Drodzy Mikołowianie
Mikołów jest jednym z nielicznych miast województwa śląskiego, które przyciąga nowych mieszkańców. Z opinii tych, którzy zdecydowali się tu zamieszkać, wynika jednoznacznie – to dobre miejsce do życia. Co o tym decyduje?
Więcej…