Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Sąd – najpierw prelekcja, po niej wycieczka

18.05.2025 05 00118.05.2025 05 002

Imprezą towarzyszącą „Nocy Muzeów” był 17 maja wykład Mariana Sworzenia.

Odbył się w siedzibie sądu przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego. Prelegent przedstawił historię tego gmachu, obecni mieli też okazję zwiedzenia go w towarzystwie jego dyrektora Henryka Sendobrego i zobaczenia miejsc, które na co dzień są niedostępne.
Identyczne spotkanie zapowiadane jest na piątek 23 maja o godz. 17 w ramach Nocy Otwartych Sądów. (BP)

18.05.2025 05 00318.05.2025 05 00418.05.2025 05 00518.05.2025 05 00618.05.2025 05 00718.05.2025 05 008

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę