Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Srebro zdobyte pod Wawelem

11.05.2025 01

XII Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem oraz Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Akrobatyce Sportowej i Skokach Na Ścieżce, Skokach Na Trampolinie i Na Podwójnej Minitrampolinie odbyły się w Krakowie między 9 a 11 maja.

Reprezentanci naszego miasta z klubu KS Akro-Gym Mikołów zajęli następujące miejsca: 8. Mateusz Bogocz w skokach na podwójnej minitrampolinie w klasie I, 5. Ksawier Gawliczek w skokach na ścieżce w klasie I.
W zawodach wystąpiła również mieszkanka Kamionki Zosia Krawieczek z klubu KPKS Halemba Ruda Śląska, zajmując w parze z Emilią Wodyk 2. miejsce w akrobatyce sportowej w konkurencji dwójki kobiet klasa Pre-Youth. (WalKa)

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę