8 marca AKS Mikołów rozegrał pierwszy mecz po zimowej przerwie, a jednocześnie historyczne pierwsze spotkanie na nowym boisku o sztucznej nawierzchni.
Rywalem mikołowian w 16 kolejce V ligi był KS Panki. Meczu niestety nie udało się wygrać, ale na plus należy tworzącej się po znacznych zmianach składu drużynie zaliczyć fakt, iż doprowadziła do remisu 2:2 po stracie dwóch bramek w pierwszej połowie. Wyrównujący gol dla AKS zdobył z rzutu karnego Wasiak, przed nim trafił do bramki rywali Mańka. (WalKa)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…