Ponad 100 osób stanęło na starcie II biegu charytatywnego zorganizowanego 30 listopada przez Przedszkole nr 1.
Odbył się na rzecz Oktawiana, który urodził się z niedotlenieniem okołoporodowym. Chłopak dopingował uczestników wraz z mamą Gabrielą.
Trasa biegu liczyła około 3 kilometrów, a jej start i metę wyznaczono przy placówce. Zmierzyli się z nią podopieczni wraz z rodzicami, ale nie zabrakło też chociażby członków STS Biegaton, obecne były również przewodnicząca Rady Miasta Katarzyna Syryjczyk-Słomska i wiceburmistrz Aneta Esnekier.


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…