Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Literackie zŁapanie z debiutantką

24.09.2024 02 00124.09.2024 02 002

Z Irlandii Północnej przyleciała Magdalena Załęcka, aby 24 września w mikołowskiej MBP promować swoją nowo wydaną powieść.

Książka, będąca debiutem pisarskim urodzonej w Mikołowie autorki, nosi tytuł „zŁap szczęście”. Pozycja ta wpisuje się w nurt literatury kobiecej, a ciekawostką jest fakt, że rozmowę z autorką poprowadziła Anna Wojtkowska-Witala, pracownica mikołowskiej książnicy, ale też autorka mająca już na swoim koncie sześć powieści utrzymanych w tym nurcie. Ponieważ z kolei pani Magdalena w swojej małej irlandzkiej miejscowości pracuje w bibliotece, nie dało się nie zauważyć dobrego porozumienia między rozmówczyniami. (WalKa)

24.09.2024 02 00324.09.2024 02 00424.09.2024 02 00524.09.2024 02 00624.09.2024 02 00724.09.2024 02 008

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę