Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Biegacze powrócili na bieżnię

07.09.2024 02 00107.09.2024 02 002

Po wakacyjnej przerwie wznowiono 7 września sobotnie treningi grupy Biegam Bo Lubię.

„Dziś dopisywała nie tylko pogoda, ale i humory. Miło znów się spotkać w takim towarzystwie, Zaczęliśmy tak, jak zazwyczaj, od wspólnego truchtu. Następnie czekała na nas spora dawka ćwiczeń rozgrzewkowych i przebieżki. W części głównej wykonywaliśmy 100 m rytmy. Oczywiście nie zapomnieliśmy o rozciąganiu i schłodzeniu na koniec” - czytamy na facebookowym profilu.
Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 9.30 na stadionie przy ul. Zawilców/ Żwirki i Wigury, są otwarte dla wszystkich i bezpłatne.

Zdjęcia Biegam Bo Lubię

07.09.2024 02 00307.09.2024 02 004

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 20.06.2026 plakat 03 0126.06.2026 plakat 03 01

18.06.2026 plakat 02 0126.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0125.06.2026 plakat 01 01

21.06.2026 plakat 01 02plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę