Ponad 60 pań przybyło 7 lipca na specjalnie im dedykowaną imprezę Ladies Day, którą zorganizował Golf Park Mikołów.
Po przywitaniu uczestniczek przez prezydenta Klubu Bogdana Uliasza rozpoczęło się losowanie grających par, które rywalizowały na 9 dołkach. Do tego współzawodnictwa zgłosiły się 42 golfistki. Odbył się również turniej lognest drive.
Nie zapomniano także paniach, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem. Dla nich przygotowano golfową akademię. Podzielone na kilkuosobowe grupy pod okiem wytrawnych graczy poznawały tajniki gry.
Wydarzenie miało też pozasportowy charakter, odbył się bowiem pokaz mody oraz prezentacja kosmetyków. (BJ)
Drodzy Mikołowianie
Często jestem pytany, jak radzimy sobie z równoczesną realizacją tylu inwestycji w Mikołowie (obecnie prowadzimy ich kilkadziesiąt). Z pewnością jest to spore wyzwanie proceduralne, finansowe, projektowe, a później realizacyjne.
Więcej…