Paweł Kempny rozpocznie 27 kwietnia bieg, którym pragnie wesprzeć chorą na raka nauczycielkę SP nr 10 Bogumiłę Raudner.
Z okazji swoich 30 urodzin wyruszy w trzydniowy ultramaraton wokół Jeziora Czorsztyńskiego. Planuje pokonać dystans 300 kilometrów. To nie tylko sportowy wyczyn, ale także gest solidarności i wsparcia dla Bogumiły Raudner, podopiecznej Fundacji Sto Serc.
Aby mu w tym pomóc, można wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji Sto Serc z tytułem „300 na 30” na numer konta: 74 1020 2528 0000 0702 0277 3166 lub dokonać przelewu online, odwiedzając stronę https://www.fundacjastoserc.pl/podopieczni/bogumila-raudner/
Całość zebranych środków zostanie przeznaczone na leczenie podopiecznej.
Drodzy Mikołowianie
Wreszcie doczekaliśmy się spotkania w temacie KDP i Kolei Plus, które wyznacza nowe podejście do kwestii tych dwóch projektów.
Więcej…