Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Zatrzęsienie laureatów uśmiechniętego festiwalu

26.04.2024 04 00126.04.2024 04 002

Finałowa gala XV Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Wiosna, Nadzieja i Radość” organizowanego przez Stowarzyszenie Uśmiech odbyła się 26 kwietnia w MDK.

Trwające kilka godzin przesłuchania przeprowadzono we wtorek, a jury w składzie: Andronika Krawiec (przewodnicząca), Krystyna Szymańska, Barbara Wilkoszyńska, Iwona Bondel obejrzało wtedy prawie 70 występów w licznych kategoriach.
Wszechstronność prezentacji znajduje odzwierciedlenie w protokole prac komisji, zgodnie z którym przyznano następujące nagrody: Kat. muzyczna – soliści kl. I-III – 1. Gabriela Wajda, 2. Maria Rak, 3. Remigiusz Tuszyński, wyróżnienia – Wojciech Wypych, Wojciech Zasucha, Igor Kot • Kat. muzyczna – soliści kl. IV-VI – 1. ex aequo Leon Skorupski i Karolina Kasprzyszyn, 2. Natalia Gembara, wyróżnienia: Emilia Zasucha, Anna Chmura, Milena Koźlik • Kat. taneczna – soliści kl. IV-VI – 1. Bartłomiej Grochala, 3. Julia Kmiecik • Kat. muzyczna – soliści kl. VII-VIII – 1. Lena Szynol, 2. Milena Koźlik, 3. Maja Sukiennik, wyróżnienia: Maksymilian Majdiuk, Anna Cebula, Zofia Bednarska, NAGRODA SPECJALNA – Franciszek Lepich • Kat. muzyczna – soliści młodzieżowa – 1. Barbara Habdas, 2. Zuzanna Podolak, 3. Julia Magoń • Kat. muzyczna – zespół kl. I-III: 1. Iskierki, 2. Zielone Ćwierćnutki, 3. ex aequo Integracyjna klasa 3A i Tęczowe Nutki, wyróżnienie – Mali Kopernicy • Kat. muzyczna – zespół kl. IV-VI: 1. ex aequo Rozśpiewana Piątka i Chłopaki z Jedynki, 2. ex aequo Integracyjna klasa 5A i Zespół Wokalny z Zawady, 3 Muzyka dla Kopernika, wyróżnienia: Boża Radość, Dominanta, Sztama •  Kat. dziecięco-młodzieżowa teatr – 1. ex aequo IGT Stowarzyszenia Uśmiech i GT Charakterki, 2. ex aequo Grupa Księdza Twardowskiego i Dzieci „Uśmiechu” • Kat. dziecięco-młodzieżowa taniec – 1. ex aequo Capella Nicopolensis i Zespół Taneczny Pinezka, 3. ex aequo Zespół Taneczny Lemoniada i UKS RG • Kat. dziecięco-młodzieżowa zespół – 1. Schola dziecięca z Bazyliki św. Wojciecha, 2. Allegretto, 3. Wesołe Nutki, wyróżnienie – Wiolinki. (WalKa)

26.04.2024 04 00326.04.2024 04 00426.04.2024 04 00526.04.2024 04 00626.04.2024 04 00726.04.2024 04 00826.04.2024 04 00926.04.2024 04 01026.04.2024 04 01126.04.2024 04 012

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

01.06.2024 plakat 01 001 01.06.2024 plakat 01 002

 21.06.2024 plakat 03 00122.06.2024 plakat01 001

23.06.2024 plakat 01 00122.06.2024 plakat01 002

22.06.2024 plakat01 00321.06.2024 plakat 03 002

23.06.2024 plakat 01 00221.06.2024 plakat 03 003

 
Przewiń na górę