Trzynastu wykonawców zaprezentowało się 20 marca w trakcie pierwszego dnia popisów uczniów prywatnego studium muzycznego.
Koncert odbył się w MBP, zaś na scenie wystąpili młodzi instrumentaliści grający na fortepianie, flecie lub keyboardzie.
W programie można było usłyszeć bardzo różne utwory, od zagranego na fortepianie „Sto lat” czy utwór „Trolle” po Polonez g-moll Chopina czy Suitę francuską h-moll Bacha.
Jutro kolejny koncert, w którym zaplanowano występ 19 artystów. W gronie tym poza instrumentalistami mają się znaleźć także wokaliści. (BJ)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…