6 marca w CAS odbyło się szóste i zarazem ostatnie spotkanie z pierwszego cyklu „Pierwsza Liga Biznesu”.
Jego tematem była sukcesja w firmie rodzinnej, zaś prelegentem był prof. Jacek Lipiec ze Szkoły Głównej Handlowej.
W spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu przedsiębiorców z naszego miasta, którzy mogli między innymi poznać krótką historię firm rodzinnych w naszym kraju oraz zapoznać się z narzędziami legislacyjnymi wspierającymi proces sukcesji.
Po zakończeniu spotkania, które odbywało się w formuje zdalnej, uczestnicy mieli możliwość zadawać pytania.
Organizatorem projektu Pierwsza Liga Biznesu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, którego jednym z członków jest Mikołowski Bank Spółdzielczy. (BJ)


Drodzy Mikołowianie
Regularnie co trzy tygodnie odbywam w stałym gronie moich współpracowników specjalne spotkania, na których omawiamy wyłącznie inwestycje strategiczne. Jednym z głównych zadań zapisanych w mikołowskiej strategii rozwoju miasta jest budowa pełnego i spójnego systemu dróg dla rowerów.
Więcej…