Botaniczna Piątka ponownie zagościła w Mikołowie. 1 maja uczestnicy ścigali się na trasach wyznaczonych alejkami Śląskiego Ogrodu Botanicznego.
Rywalizowano w kilku kategoriach. Szczegółowe wyniki na:
http://personalbest.pl/wp-content/uploads/2023/05/5KMALL.pdf
zdjęcia: Dawid Głodkowski
Biegacze w ogrodzie
Botaniczna Piątka ponownie zagościła w Mikołowie. 1 maja uczestnicy ścigali się na trasach wyznaczonych alejkami Śląskiego Ogrodu Botanicznego.
Rywalizowano w kilku kategoriach. Szczegółowe wyniki na:
http://personalbest.pl/wp-content/uploads/2023/05/5KMALL.pdf
zdjęcia: Dawid Głodkowski


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…