Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Podziękowania za wsparcie Ukrainy

19.04.2023 3 00119.04.2023 3 002

W Centrum Aktywności Społecznej odbyło się 19 kwietnia spotkanie, w trakcie którego wręczono podziękowania osobom i instytucjom od ponad roku niosącym pomoc Ukrainie, wspierającym uciekinierów z tego kraju, których wojenna zawierucha zagnała do naszego miasta, a także zbierającym dary i wysyłającym je do tych miejsc na wschodzie, gdzie są one najbardziej potrzebne. W gronie wyróżnionych znalazły się również obywatelki Ukrainy, które jako wolontariuszki włączyły się w pomoc swoim rodakom.

Uznanie dla nich wszystkich wyrazili burmistrz Stanisław Piechula oraz jego zastępca Mateusz Handel, a także przewodnicząca Rady Miasta Katarzyna Syryjczyk-Słomska.
Podziękowania otrzymali: Adam Wojsz, Lucyna Wojsz, Aleksandra Rybka, Aleksandra Widuch, Andrii Martynyshyn, Vira Martynyshyn, Andrzej Walas, Anna Olszynka, Anna Poppe, Artur Kempa, Beata Kempa, Dariusz Głodek, Dominika Peteja, Gabriela Kinel, Hanna Balcer, Hanna Kuzeliuk, Jan Ziobroń, Joanna Drozdek, Kamila Cackowska, Szczepan Cackowski, Karolina Markiel, Karolina Wojsz, Katarzyna Zawisza, Kordian Gretka, Krystyna Kvasnytsia, Marcin Lis, Maria Kamyk, Monika Kowolik, Nika Monastyrska, Vladyslava Monastyrska, Tetiana Voloshyna, Yana Riabtsun, Magdalena Ryszka, Wojciech Ryszka, Sebastian Krosny, Barbara Lemanska-Kampa, Mateusz Eichner, Ewelina Dziewior, Sandra Nandzik, Adriana Senetra, Agata Maciążka, Agata Piwońska, Andrzej Ryszczyk, Anna Ryszczyk, Aniela Oleksy, Bartłomiej Gabryś, Beniamin Bożek, Ewa Chmielorz, Jan Sojka, Joanna Kukier, Kamila Bogocz, Karol Śpiechowicz, Karolina Weiner, Maksym Starych, Tanya Starych, Marta Gołka, Mirabella Luszawska, Monika Kierzkowska-Graca, Natalia Kukier, Paulina Czajka-Francuz, Władysław Kacorzyk, Jarosław Sworzeń, Katarzyna Błaszczyk-Dróżdż, Krzysztof Janecki, Szymon Waszczyn, Agnieszka Fiola, Ryszard Muller, Monika Tajs, Bogusław Łuczyk i Patrycja Długajczyk.
Wyróżniono również Radę Dzielnicy Kamionka (Andrzej Kamiński, Barbara Krzyżowska, Dorota Pytel, Ina Dutkiewicz i Michał Dutkiewicz) oraz sołtysów: Andrzeja Sobotę – Bujaków, Jana Gaurę – Paniowy, Józefa Świerczynę – Śmiłowice, Kazimierza Pruszydłę – Borowa Wieś i Sławomira Fudalę – Mokre, Młodzieżową Radę Miasta (Kajetan Wożniak), Radę Seniorów (Dorota Podlodowska-Graczyńska), jednostki OSP – Paniowy (Paweł Gurst, Aneta Zbryt, Dawid Filipiak, Michał Koniarek), Bujaków (Monika Baraniok), Kamionka (Krzysztof Jakubiec), Mikołów (Marcin Srebrniak), Mokre (Mariusz Paździor) i Śmiłowice (Piotr Szałowski). (BJ)

19.04.2023 3 00319.04.2023 3 00419.04.2023 3 00519.04.2023 3 00619.04.2023 3 00719.04.2023 3 00819.04.2023 3 00919.04.2023 3 010

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

01.06.2024 plakat 01 001 01.06.2024 plakat 01 002

 21.06.2024 plakat 03 00122.06.2024 plakat01 001

23.06.2024 plakat 01 00122.06.2024 plakat01 002

22.06.2024 plakat01 00321.06.2024 plakat 03 002

23.06.2024 plakat 01 00221.06.2024 plakat 03 003

 
Przewiń na górę