Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Lekkoatletyka: tym razem bez medalu

13.02.2022 2 00113.02.2022 2 002

Startem Zofii Tkocz zakończył się 13 lutego udział mikołowskich sportowców w rozgrywanych od piątku w Rzeszowie Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce w kategoriach U 18 i U 20.

Reprezentująca TL Pogoń Ruda Śląska Zofia Tkocz po zakwalifikowaniu się do finału B w biegu na 200 m ostatecznie ukończyła rywalizację na 7 miejscu.
Dwa dni wcześniej pechowo zakończyła zawody występująca w barwach MKS MOS Katowice  Magdalena Słomska startująca w pięcioboju (60 m płotki, skok wzwyż, pchnięcie kulą, skok w dal, 800 m ) – pomimo trzech rekordów życiowych oraz wysokich wyników w konkurencjach biegowych trzema spalonymi skokami w dal utraciła szansę na wysokie miejsce i w ostatecznej punktacji uplasowała się na 12 pozycji.
Wczoraj pisaliśmy już o starcie sprinterów UKS Trójka: Filip Pietrzyk na 60 m zajął 11 miejsce, zaś na dystansie 200 m Kuba Dutkiewicz był 22 miejsce,  Mariusz Siwy 23, a Maciej Kalisz 25.