Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielkie emocje małego biegania

30.09.2018 1 00130.09.2018 1 002

Doroczne święto biegów w Mikołowie zaczęło się 29 września jak zwykle od imprezy dla dzieci i młodzieży.

Na kompleksie sportowo-rekreacyjnym MOSiR zjawiło się 149 dziewcząt i chłopców – głównie uczniów mikołowskich szkół oraz przedszkolacy – wraz z rodzicami opiekunami i nauczycielami. Rywalizowano w sześciu kategoriach wiekowych, a honorowym starterem był burmistrz Stanisław Piechula.
Oto wyniki:
• Rocznik 2014 i młodsi, 100 m: 1. Lilianna Pałka, 2. Nikola Witkowska, 3. Antonina Kalita oraz 1. Szymon Dudzik, 2. Feliks Goli, 3. Szczepan Kruczyński;
• 2012-2013, 200 m: 1. Emilia Brysz, 2. Maja Fila, 3. Aurelia Pawlak oraz 1.Mikołaj Milbrand, 2. Kamil Łach, 3. Piotr Pieknik;
• 2010-2011, 400 m: 1. Magdalena Kuszka, 2. Gabriela Staroń, 3. Oliwia Mikuśkiewicz oraz 1. Noach Cackowski, 2. Mikołaj Hachoł, 3. Dawid Bartosz;
• 2008-2009, 600 m: 1. Emilia Mikuśkiewicz, 2. Anna Kubacz, 3. Zuzanna Kowalczyk oraz 1. Wojciech Stasiak, 2. Cezary Stajkowski, 3. Tymoteusz Janusz;
• 2006-2007, 600 m: 1. Magdalena Słomska, 2. Oliwia Porwolik, 3. Gabriela Kaczmarek oraz 1. Łukasz Zaczyk, 2. Jakub Marekwica, 3. Maciej Kalisz;
• 2004-2005, 800 m: 1. Hanna Dcec, 2. Weronika Cenkier, 3. Karolina Daszyńska oraz 1. Dominik Kwiatkowski, 2. Marcel Marcinek, 3. Bartłomiej Ciałoń. (LS)

30.09.2018 1 003

Wielkie emocje małego biegania

Doroczne święto biegów w Mikołowie zaczęło się 29 września jak zwykle od imprezy dla dzieci i młodzieży.

Na kompleksie sportowo-rekreacyjnym MOSiR zjawiło się 149 dziewcząt i chłopców – głównie uczniów mikołowskich szkół oraz przedszkolacy – wraz z rodzicami opiekunami i nauczycielami. Rywalizowano w sześciu kategoriach wiekowych, a honorowym starterem był burmistrz Stanisław Piechula.

Oto wyniki:

• Rocznik 2014 i młodsi, 100 m: 1. Lilianna Pałka, 2. Nikola Witkowska, 3. Antonina Kalita oraz 1. Szymon Dudzik, 2. Feliks Goli, 3. Szczepan Kruczyński;

• 2012-2013, 200 m: 1. Emilia Brysz, 2. Maja Fila, 3. Aurelia Pawlak oraz 1.Mikołaj Milbrand, 2. Kamil Łach, 3. Piotr Pieknik;

• 2010-2011, 400 m: 1. Magdalena Kuszka, 2. Gabriela Staroń, 3. Oliwia Mikuśkiewicz oraz 1. Noach Cackowski, 2. Mikołaj Hachoł, 3. Dawid Bartosz;

• 2008-2009, 600 m: 1. Emilia Mikuśkiewicz, 2. Anna Kubacz, 3. Zuzanna Kowalczyk oraz 1. Wojciech Stasiak, 2. Cezary Stajkowski, 3. Tymoteusz Janusz;

• 2006-2007, 600 m: 1. Magdalena Słomska, 2. Oliwia Porwolik, 3. Gabriela Kaczmarek oraz 1. Łukasz Zaczyk, 2. Jakub Marekwica, 3. Maciej Kalisz;

• 2004-2005, 800 m: 1. Hanna Dcec, 2. Weronika Cenkier, 3. Karolina Daszyńska oraz 1. Dominik Kwiatkowski, 2. Marcel Marcinek, 3. Bartłomiej Ciałoń. (LS)

KALENDARIUM

NA AFISZU

01.05.2019 plakat 1 00203.05.2019 plakat 001 

 25.05.2019 plakat 00120.05.2019 plakat

25.05.2019 plakat 00225.05.2019 plakat 003

23.05.2019 plakat1 00225.05.2019 plakat 004

25.05.2019 plakat 00525.05.2019 plakat 006

Przewiń na górę