Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rower w nagrodę za superfinał

17.06.2018 2 00117.06.2018 2 002

Zakończyły się rozgrywki X Ligi Satori Cup. 16 czerwca w sali SP nr 10 odbyła się jej czwarta edycja, a później superfinał. Zwyciężyli w nim: 1. Krzysztof Gach (nagroda – rower), 2. Kamila Trzaskowska (deskorolka elektryczna), 3. Aleksandra Starowicz (piłkarzyki) i Dawid Kosztyła (kosz koszykarski). Głównym organizatorem był prezes UKS Satori Rafał Lalik.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach czwartej edycji ligi:
ZAPASY DZIEWCZYN – -26kg: 1. Maja Sypień, 2. Alicja Oślislok, 3. Martyna Stępniak, 3. Milena Pająk; +27kg: 1. Hanna Organ, 2. Julia Krenczyk, 3. Karolina Majsner
ZAPASY CHŁOPCÓW – 25kg: 1. Stefan Hnida, 2. Tomasz Maciąg, 3. Aleksander Maciąg, 3. Piotr Żurek; 26-27kg: 1. Wiesław Kupiński, 2. Kacper Nadzieja, 3. Adrian Mróz, 3. Maksymilian Gajda: 28-29kg: 1. Piotr Matuszczyk, 2. Dominik Pocafassa, 3. Kacper Kabziński, 3. Dominik Hanarz; 30-33kg: 1. Dominik Haberla, 2. Dawid Tomczyk, 3. Mateusz Ciałoń, 3. Patryk Hanus;     +34kg: 1. Wiktor Nowakowski, 2. Paweł Szafarczyk, 3. Dawid Wawrzynek, 3. Łukasz Połap
SUPER KOP – grupa młodsza 2010 i młodsi: 1. Dominik Haberla, 2. Alicja Oślislok, 3. Piotr Matuszczyk, 3. Wiesław Kupiński; grupa młodsza 2009-2008: 1. Mateusz Ciałoń, 2. Wiktor Nowakowski, 3. Maja Sypień, 3. Paweł Szafarczyk; grupa średnia: 1. Mateusz Jegła, 2. Milena Kasprowska, 3. Kamila Trzaskowska, 3. Piotr Chołociński: grupa starsza: 1. Zuzanna Tylka, 2. Łukasz Kampa, 3. Agata Ulczok, 3. Kacper Jureczko
KATA – grupa młodsza 2010 i młodsi: 1. Dominik Haberla, 2. Stefan Hnida, 3. Aleksander Maciąg, 3. Kacper Kabziński; grupa młodsza 2009-2008: 1. Milena Pająk, 2. Mateusz Ciałoń, 3. Wiktor Nowakowski, 3. Paweł Szafarczyk; grupa średnia: 1. Kamila Trzaskowska, 2. Jakub Sojka, 3. Konrad Kuna, 3. Milena Kasprowska: grupa starsza: 1. Oliwia Filipczyk, 2. Krzysztof Gach, 3. Aleksandra Starowicz, 3. Kacper Jureczko
KUMITE GRUPA ŚREDNIA – -40kg: 1. Jakub Sojka, 2. Mateusz Jegła, 3. Marek Przybyła, 3. Michał Waligóra; 41-43kg: 1. Kamila Trzaskowska, 2. Nikolas Kosztyła, 3. Dawid Wycisło, 3. Przemysław Federowicz; +44kg: 1. Jakub Próchniak, 2. Dawid Pamulski, 3. Piotr Chołociński, 3. Konrad Kuna
KUMITE GRUPA STARSZA – -56kg: 1. Aleksandra Starowicz, 2. Natalia Lipińska, 3. Oliwia Filipczyk, 3. Adrian Brożek; 57-62kg: 1. Dawid Sojka, 2. Aleksandra Dziadek, 3. Agata Ulczok, 3. Zuzanna Tylka; 63-68kg: 1. Bartosz Wionzek, 2. Łukasz Kampa, 3. Krzysztof Gach; +69kg: 1. Jakub Jaworski, 2. Kacper Jureczko, 3. Dawid Kosztyła

Polecamy w najnowszym numerze - pozostałe artykuły

KALENDARIUM

NA AFISZU

04.11.2018 plakat2 00117.11.2018 plakat 002 

 13.11.2018 plakat 00110.11.2018 plakat 002

13.11.2018 plakat 00217.11.2018 plakat 003

17.11.2018 plakat 00117.11.2018 plakat 004

17.11.2018 plakat 00511.11.2018 plakat 004

Przewiń na górę