Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Teraz już tylko matura

27.04.2018 1 00127.04.2018 1 002

27 kwietnia odbyły się w szkołach średnich uroczyste pożegnania absolwentów. Najlepsi z nich otrzymali dyplomy i nagrody.

I LO
Absolwenci wyróżnieni za średnią ocen: Kl. IIIA: Joanna Pawłowska 5,41, Joanna Król 5,24, Weronika Pyka 5,24, Karolina Szafran 5,15, Paulina Stolarska 5,00, Aleksandra Muszer 4,82, Olaf Kędziora 4,76, Maria Pochylczuk 4,76, Błażej Wylęgły 4,76; Kl. IIIB: Dawid Nikolussi 5,58 i Justyna Kierzkowska 5,32, 100% frekwencji Magdalena Gazda; Kl. IIIC: Łukasz Bańczyk 5,06, Jakub Rajca 4,88, Oliwia Jagła 4,81; Kl. IIID: Anna Skóra 5,42, Karolina Botor 5,20, Joanna Gruszka 5,20, Dominika Godziek 5,15, Julia Skrzypczyk 4,85, Alicja Kunert 4,80, Anna Slian 4,80, Joanna Dziduch 4,75, Marta Matura 4,75, Klaudia Rabaszowska 4,75 i Monika Skrzypczyk 4,75, 100% frekwencja Joanna Gruszka; Kl. IIIF: Anna Jaskuła 5,17, Zuzanna Werner 5,00, Aleksandra Kowalska 4,94 i Dominika Michalska 4,84.
Olimpijczycy: Samuel Hapeta III A – olimpiada z j. angielskiego na szczeblu wojewódzkim; Mikołaj Kałuża III C – finalista Konkursu Ogólnopolskiego z programowania „Od Algorytmu do zawodowca”; Dominika Godziek III D – laureatka Wojewódzkiego Konkursu o indeks KUL „Biotechnologia – jutro ludzkości”; Grzegorz Szojda III F – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Ciekawi świata”.
Laury sportowe: Wiktoria Loska – mistrzyni w kategorii Junior na Mistrzostwach Śląska w Ujeżdżaniu; Aleksandra Muszer – II miejsce w Mistrzostwach Polski w Skokach do wody; Daniel Macioł – m. in. mistrz Świata Juniorów w Pool Bilard i inne; Jakub Papała – I miejsce w finale Licealiady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym Chłopców.
Drużynowe wyróżnienie: Barbara Bochenek, Oliwia Jagła, Małgorzata Korabik, Weronika Koszyk, Anna Krawczyk, Anna Kubicka, Paulina Pawlus, Wiktoria Stobiecka i Aleksandra Szweda – finalistki Ogólnopolskiego Konkursu z przedsiębiorczości; Michał Firlejczyk – I miejsce w Wojewódzkim Finale Licealiady w szachach drużynowych.

II LO
Świadectwo z biało–czerwonym paskiem i wyróżnienie Statuetką Absolwenta za wyniki po 3 latach nauki (średnia za 3 lata co najmniej 4,75): Agnieszka Rak, Bernadeta Pucher, Julia Szer, Wiktoria Jendrysik, Wiktoria Dawid, Weronika Bujok, Katarzyna Zajączkowska i Karolina Kopel.
Wpisani do Złotej Księgi (po 3 latach nauki średnia co najmniej 5,00): Agnieszka Rak, Bernadeta Pucher i Julia Szer.
Statuetki Sportowca: Wiktoria Jendrysik, Paulina Porwolik, Daniel Knapczyk, Jakub Spendel, Mikołaj Ziarkowski i Michał Król.
Statuetkę za inną działalność na rzecz szkoły: Jakub Bojdoł.
22 osoby otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz inne sukcesy.

ZST
Świadectwa z wyróżnieniem: Agnieszka Rajs, Mateusz Jarek, Łukasz Maroń, Maciej Rim, Kajetan Kapis, Łukasz Mirecki, Jakub Augustyński i Daniel Grudniewicz.
Dobre wyniki w nauce, wzorowa postawa uczniowska, zaangażowanie w życie szkoły i środowiska lokalnego: Patrycja Bojdoł, Aleksandra Konopska, Daniel Domżoł, Mateusz Paczka, Michał Zielosko, Bartosz Gracka i Kamil Górny.
Reprezentowanie szkoły w konkursach i olimpiadach przedmiotowych: Klaudia Faruga, Dominika Krasa, Martyna Strzop, Marzena Judasz, Kacper Zwyrtek, Piotr Adamczyk, Dominika Krasa, Martyna Strzop i Bartosz Gracka.
Osiągnięcia artystyczne: Angelika Pakura, Klaudia Dziędzioł, Sylwia Kotwica i Daniel Skabek.
Osiągnięcia sportowe: Aleksandra Jarek, Klaudia Domagała, Natalia Mazur, Paulina Warzybok, Anna Janosz, Weronika Witoszka, Patrycja Kempista, Paulina Moczała i Karolina Ogłaszewska.

27.04.2018 1 00327.04.2018 1 00427.04.2018 1 00527.04.2018 1 00627.04.2018 1 00827.04.2018 1 00927.04.2018 1 01027.04.2018 1 01127.04.2018 1 012

Polecamy w najnowszym numerze - pozostałe artykuły

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.07.2018 plakat 00126.06.2018 plakat 1 

 08.08.2018 plakat 00213.07.2018 plakat 002

05.08.2018 plakat 00113.08.2018 plakat2

05.08.2018 plakat 00305.08.2018 plakat 004

29.07.2018 plakat 00205.08.2018 plakat 002

Przewiń na górę