Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Teraz już tylko matura

27.04.2018 1 00127.04.2018 1 002

27 kwietnia odbyły się w szkołach średnich uroczyste pożegnania absolwentów. Najlepsi z nich otrzymali dyplomy i nagrody.

I LO
Absolwenci wyróżnieni za średnią ocen: Kl. IIIA: Joanna Pawłowska 5,41, Joanna Król 5,24, Weronika Pyka 5,24, Karolina Szafran 5,15, Paulina Stolarska 5,00, Aleksandra Muszer 4,82, Olaf Kędziora 4,76, Maria Pochylczuk 4,76, Błażej Wylęgły 4,76; Kl. IIIB: Dawid Nikolussi 5,58 i Justyna Kierzkowska 5,32, 100% frekwencji Magdalena Gazda; Kl. IIIC: Łukasz Bańczyk 5,06, Jakub Rajca 4,88, Oliwia Jagła 4,81; Kl. IIID: Anna Skóra 5,42, Karolina Botor 5,20, Joanna Gruszka 5,20, Dominika Godziek 5,15, Julia Skrzypczyk 4,85, Alicja Kunert 4,80, Anna Slian 4,80, Joanna Dziduch 4,75, Marta Matura 4,75, Klaudia Rabaszowska 4,75 i Monika Skrzypczyk 4,75, 100% frekwencja Joanna Gruszka; Kl. IIIF: Anna Jaskuła 5,17, Zuzanna Werner 5,00, Aleksandra Kowalska 4,94 i Dominika Michalska 4,84.
Olimpijczycy: Samuel Hapeta III A – olimpiada z j. angielskiego na szczeblu wojewódzkim; Mikołaj Kałuża III C – finalista Konkursu Ogólnopolskiego z programowania „Od Algorytmu do zawodowca”; Dominika Godziek III D – laureatka Wojewódzkiego Konkursu o indeks KUL „Biotechnologia – jutro ludzkości”; Grzegorz Szojda III F – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Ciekawi świata”.
Laury sportowe: Wiktoria Loska – mistrzyni w kategorii Junior na Mistrzostwach Śląska w Ujeżdżaniu; Aleksandra Muszer – II miejsce w Mistrzostwach Polski w Skokach do wody; Daniel Macioł – m. in. mistrz Świata Juniorów w Pool Bilard i inne; Jakub Papała – I miejsce w finale Licealiady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Tenisie Stołowym Chłopców.
Drużynowe wyróżnienie: Barbara Bochenek, Oliwia Jagła, Małgorzata Korabik, Weronika Koszyk, Anna Krawczyk, Anna Kubicka, Paulina Pawlus, Wiktoria Stobiecka i Aleksandra Szweda – finalistki Ogólnopolskiego Konkursu z przedsiębiorczości; Michał Firlejczyk – I miejsce w Wojewódzkim Finale Licealiady w szachach drużynowych.

II LO
Świadectwo z biało–czerwonym paskiem i wyróżnienie Statuetką Absolwenta za wyniki po 3 latach nauki (średnia za 3 lata co najmniej 4,75): Agnieszka Rak, Bernadeta Pucher, Julia Szer, Wiktoria Jendrysik, Wiktoria Dawid, Weronika Bujok, Katarzyna Zajączkowska i Karolina Kopel.
Wpisani do Złotej Księgi (po 3 latach nauki średnia co najmniej 5,00): Agnieszka Rak, Bernadeta Pucher i Julia Szer.
Statuetki Sportowca: Wiktoria Jendrysik, Paulina Porwolik, Daniel Knapczyk, Jakub Spendel, Mikołaj Ziarkowski i Michał Król.
Statuetkę za inną działalność na rzecz szkoły: Jakub Bojdoł.
22 osoby otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz inne sukcesy.

ZST
Świadectwa z wyróżnieniem: Agnieszka Rajs, Mateusz Jarek, Łukasz Maroń, Maciej Rim, Kajetan Kapis, Łukasz Mirecki, Jakub Augustyński i Daniel Grudniewicz.
Dobre wyniki w nauce, wzorowa postawa uczniowska, zaangażowanie w życie szkoły i środowiska lokalnego: Patrycja Bojdoł, Aleksandra Konopska, Daniel Domżoł, Mateusz Paczka, Michał Zielosko, Bartosz Gracka i Kamil Górny.
Reprezentowanie szkoły w konkursach i olimpiadach przedmiotowych: Klaudia Faruga, Dominika Krasa, Martyna Strzop, Marzena Judasz, Kacper Zwyrtek, Piotr Adamczyk, Dominika Krasa, Martyna Strzop i Bartosz Gracka.
Osiągnięcia artystyczne: Angelika Pakura, Klaudia Dziędzioł, Sylwia Kotwica i Daniel Skabek.
Osiągnięcia sportowe: Aleksandra Jarek, Klaudia Domagała, Natalia Mazur, Paulina Warzybok, Anna Janosz, Weronika Witoszka, Patrycja Kempista, Paulina Moczała i Karolina Ogłaszewska.

27.04.2018 1 00327.04.2018 1 00427.04.2018 1 00527.04.2018 1 00627.04.2018 1 00827.04.2018 1 00927.04.2018 1 01027.04.2018 1 01127.04.2018 1 012

Polecamy w najnowszym numerze - pozostałe artykuły

KALENDARIUM

NA AFISZU

01.10.2018 plakat221.10.2018 plakaty2 001 

 06.10.2018 plakat2 00119.10.2018 plakat 002

16.10.2018 plakat 00221.10.2018 plakaty 001

21.10.2018 plakaty 00221.10.2018 plakaty 003

14.10.2018 plakat2 00421.10.2018 plakaty 004

Przewiń na górę